אודותינו

מי אנחנו ?

החברה נוסדה בשנת 1982 ובסיסה בראש העין, והינה קואופרטיב שמפגיש כמה מהמגדלים ובתי האריזה המובילים בעולם, של תמרים איכותיים, בשיתוף פעולה הכולל בקרת איכות, ניהול, שיווק, מכירות ופעילות יצוא. האגודה מחויבת להביא את התמרים באיכות הגבוהה והטרייה ביותר לצרכנים ברחבי העולם.

היתרונות החשובים של הדקלאים בשוק הבינלאומי לתמרים ולמוצרי תמרים, הגדל במהירות, הינם – ראשית כל, הגיאוגרפיה והאקלים של אזור הגידול – אידיאליים לגידול תמרים, כבר מימי התנ"ך, בשילוב עם המומחיות וההיסטוריה של גידול וגדיד התמרים, שמועברות מדור לדור, ומניבות גידולים שקשה להגיע לרמתם באזורים אחרים בעולם.

תחת מוצרינו, נמנים כל הזנים הגדלים בארץ (9 זנים), וכן סילאן (דבש תמרים) טבעי, המיוצר ממג'הול בלבד, ממרח תמרים ותמר כבוש לאפיה.

גידול אורגני

הדקלאים מציעים לכם תמרים אורגנים במגוון רחב של זנים ואריזות.
עבור מגדלי התמרים האורגניים שלנו, הגידול האורגני הינו דרך חיים.
אנו מאמינים, ששיטות טבעיות של חקלאות מסייעות לטפח אדמה בריאה אשר, בתורה, מספקת את התמר המושלם.
המדע המודרני, בשילוב עם שיטות עתיקות של אבותינו, כגון השקיה בטפטוף באזור הצחיח הזה, מביאים לאופטימיזציה של השימוש במים. במטעי התמרים נעזרים בהדברה באמצעים טבעיים, כגון שימוש בתנשמות נגד נברנים.
המגדלים ובתי האריזה עובדים בליווי צמוד, בפיקוח מלא ותחת ההסמכה של אגריאור, האגודה הביו-אורגנית בישראל, ושל משרד החקלאות.

מגדלי התמרים

בשילוב ההדרכה של האגודה השיתופית, הטכניקות האגרונומיות המתקדמות ביותר ועמידה בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר, מגדלי הדקלאים משלבים מסירות עם מסורתיות לפרי היקר הזה.
התוצאות מדברות בעד עצמן: תמרים ארומטיים, עסיסיים, ומתוקים הנוטפים טעם ומלאים בתזונה בריאה.
נסו ולא תצטערו !

כניסה לאתר

דילוג לתוכן